Do gry przyłączyli się nie tylko zawodnicy z Pabianic, byli także gracze z Łodzi czy Bełchatowa. Po ponad 20 meczach poznaliśmy zwycięzcę. Został nim Mariusz Podsadniak z Bełchatowa, który w finale pokonał 3:0 Waldemara Brzeskiego. W pojedynku o 3. miejsce Rafał Górny uległ Piotrowi Hańcce 0:3. Piąte miejsce ex aequo zajęli Piotr Mijas i Dawid Maliszak. Na kolejnych miejscach uplasowali się: 7. Łukasz Brzeski i Maciej Rejchelt, 9. Piotr Cieśla, Marcin Biskupski, Dawid Karalus, Jan Wojtal, 13. Jakub Ignatowski.

Kolejny turniej w kolejny poniedziałek o godz. 18.00. Zapisy tradycyjnie do niedzieli do godz. 20.00 w klubie, u koordynatora ligi - Rafała Górnego pod nr. tel. 694 235 114 oraz za pomocą profilu ligi na facebook'u https://www.facebook.com/pages/Pabianicka-Liga-Bilardowa/159868174168652

Organizatorzy ligi przewidzieli cykl 7 turniejów, który zakończy turniej finałowy, do którego awansuje 6 najlepszych zawodników.