Zwycięzcą pierwszego turnieju trzeciego sezonu Pabianickiej Ligi Bilardowej został Grzegorz Biskupski, który w finale pokonał Adama Barczyńskiego 3:1. W meczu o brąz Tomasz Woźniak przegrał 2:3 z Marcinem Biskupskim. Wcześniej w półfinale G. Biskupski pokonał 3:2 Woźniaka, a Barczyński 3:0 M. Biskupskiego. W sumie zagrało 11 zawodników.

Organizatorzy (klub bilardowy Mariańska oraz koordynator Rafał Górny) przewidzieli jeszcze 8 turniejów w ramach ligi, które zwieńczy turniej finałowy „Masters”. Terminy kolejnych turniejów to każdy poniedziałek o godz. 18.00 między 20 stycznia a 17 marca. Zapisy każdorazowo do godz. 20.00 w dniu poprzedzającym dany turniej pod nr. tel. 694 235 114. Wpisowe na każdy turniej wynosi 15 zł. Dla zwycięzcy każdego z turniejów przewidziano puchar, a w turnieju finałowym czekają puchary dla pierwszych trzech zawodników oraz nagrody pieniężne w postaci puli zebranej z wpisowych do każdego turnieju (1. miejsce 50%, 2. miejsce 30%, 3. miejsce 20%).