Podczas 6-godzinnego turnieju zorganizowanego przez klub siatkówki Swojaki lało jak z cebra, mimo to nikt nie zrezygnował z gry. Zwyciężyli Emil Białecki z Michałem Wolskim (Swojaki), w finale pokonując duet pabianickiej Energii - Michał Głobiński i Przemysław Biegajło 21:14. Trzecie miejsce zajęli Marcin Kołodziejski z Rafałem Pałubą (Żyrardów) po zwycięstwie nad Łukaszem Szremskim i Kamilem Grzanką (Łask) 23:21. W półfinałach Kołodziejski i Pałuba przegrali z Głobińskim i Biegajło 18:21, a Białecki i Wolski ograli Szremskiego i Grzankę 21:18. Na miejscach od 5. do 6. sklasyfikowano dwie pabianickie duety: Eryk Jach i Jan Streit-Wlaźlak oraz Tomasz Mikuta i Dawid Szenrok. Bartosz Kępka z Juliuszem Grzanką (Swojaki) oraz Michał Omianowski z Adamem Kowalskim zajęli miejsca od 7. do 8. Walczyło 16 par systemem brazylijskim - do 21 punktów. 

Na miejscach od 9. do 12. znaleźli się: Szymon Choiński i Łukasz Krawczuk, Kuba Brzeziński i Adrian Kubera, Kamil Kusiak i Maciej Han oraz Łukasz Madej i Kacper Nowakowski.

Artur Peska i Patryk Trojan, Aleksander Ciemnoczołowski i Szymon Kula, Dawid Rogalski i Arkadiusz Daroch oraz Piotr Klekotka i Patryk Stasiak zajęli lokaty od 13. do 16.