Wśród 6 ekip żeńskich najlepszą okazała się drużyna Sport Ekspert, która w finale pokonała inny łódzki zespół, Dream Team 30:18. W pojedynku o 3. miejsce zmierzyły się nasze ekipy. Jutrzenka 30:13 wygrała z Energią.

W grupie mieszanej i męskiej najlepszym okazał się team łódzko-lutomiersko-konstantynowski AMC (Krzysztof i Marcin Zdzierakowie, Adam Jabłoński, Kacper Głogowski, Paweł Kupidura, Krzysztof Wiaderek, Krzysztof Wojtysiak, Michał Zuchniewicz, Jakub Waderski i Jonatan Guzek), który w finale pokonał łasko-pabianickiego Floyda 30:21. W pojedynku o brąz Energia wygrała po dramatycznym pojedynku z RJ Hotelem 30:28. Poziom turnieju, jak na rozgrywki amatorskie, był bardzo wysoki, a mecze od ćwierćfinałów obfitowały w wiele niezwykle efektownych zagrań.

Pomysłodawcami i organizatorami imprezy byli: Łukasz Stencel, Kamil Simiński i Janusz Słomiński, a puchar, medale i dyplomy najlepszym drużynom wręczyła wiceprezydent Pabianic, Aleksandra Jarmakowska-Jasiczek.