W sobotę, 14 czerwca trzyosobowa ekipa z klubu Azja wraz z sędzią wzięła udział w Mistrzostwach Polski UFR w Suszu. Teamy skupiały się wyłącznie na walkach w formułach pointfighting (semi-contact) i light contact.

- Była to nasza pierwsza wizyta na tym turnieju, więc tym bardziej cieszy wynik naszych zawodników – mówi trener taekwondo Grzegorz Sokołowski.

W kategorii dzieci pointfighting dziewczęta – 135 cm Jessica Żabolicka wywalczyła złoto i na zakończenie zawodów otrzymała statuetkę dla najlepszego technika w kategorii dzieci. W kategorii kadet młodszy pointfighting chłopcy – 135 cm Oskar Gaca również zdobył złoty medal, a w konkurencji light-contact uplasował się na 4. miejscu. Trener Grzegorz Sokołowski w pointfighting seniorów startował w dwóch kategoriach wzrostowych. W kat. –185 cm zdobył brąz, a w kat. +185 cm srebro.