W turnieju wystartowało 140 zawodników, w tym młodzi klasycy z PTC w 3 kategoriach wiekowych. W minizapasach 1. miejsca zajęli Damian Florczak i Michał Kopeć. Wśród młodzików pierwsze lokaty wywalczyli: Patryk Walkowiak (kategoria do 35 kg), Michał Dybka (73 kg) oraz Jakub Ambroziak (85 kg). Na drugim miejscu uplasował się Szymon Zastrużny (42 kg). Trzecie miejsce wywalczyli: Jakub Błachowicz (35 kg), Sebastain Dawicki (59 kg) i Damian Zdziebłowski (73 kg). Jakub Didoch był czwarty w kategorii do 38 kg, a Aleksander Rogalewicz piąty w kat. do 53 kg. Z kadetów na pierwszych lokatach turniej zakończyli: Damian Morawiec (50 kg) oraz Jakub Madaj w kat. 69 kg.  Przemysław Raźny był drugi w tej ostatniej kategorii, a Mateusz Domagała zajął trzecie miejsce w najcięższej wadze 100 kg. Damian Zastrużny był czwarty w kat. 85, a Krystian Miszczak (63 kg) i Damian Mikołajewski (76) zajęli piąte miejsca. Poza pierwszą piątką znaleźli się Sebastian Szymczyk, Dawid Paszewski i Marcin Boniecki, ale także przyczynili się do zdobycia drugiego miejsca w generalnej klasyfikacji klubów.

- Jestem bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych – mówi trener PTC Grzegorz Szyszka.