Reprezentanci PTC wzięli udział w dwóch turniejach - w Bełchatowie i w Pabianicach.

W sobotę w Bełchatowie w zawodach młodzików Mariusz Kuna zajął 2. miejsce (kat. 47 kg), Gustaw Kędzierski 3. miejsce (kat. 47 kg), Kamil Mikołajewski 5. miejsce (kat. 59 kg), Michał Komorowski 8. miejsce (kat. 66 kg). W kategorii do 73 kg zwyciężył Kuba Białkowski. Drużyna PTC pod wodzą Grzegorza Szyszki i Przemysława Kłębowskiego zajęła 4. miejsce.

Dzień później – w niedzielę - w odbywającym się w Pabianicach II turnieju kadetów o puchar prezesa ŁZZ w zapasach w stylu klasycznym wysokie lokaty ponownie zajmowali nasi zapaśnicy.

Gustaw Kędzierski zwyciężył w kategorii do 50 kg, Adam Konicki (kat. 58 kg), a Kamil Szyszka w kategorii 69 kg. Tomasz Litman był drugi (kat. 69 kg).
Dużą niespodziankę w kategorii 76 kg sprawił Kuba Białkowski, który wygrał ze starszym klubowym kolegą - Marcinem Kitą (2. miejsce). - Jestem zadowolony z występu zawodników, a w szczególności Kuby, który wygrał ze swoim starszym kolegą – mówi Grzegorz Szyszka, trener zapaśników PTC.