69 młodych zapaśników z 5 klubów województwa łódzkiego stanęło w Radomsku na starcie I Turnieju Młodzieży Szkolnej. PTC reprezentowała 12-osobowa ekipa, która zajęła II miejsce za AKS-em Piotrków Tryb.

Pierwsze miejsca zajęli: Kacper Więclewski 29 kg (duża niespodzianka), Piotr Ludwiczak 32 kg (bezkonkurencyjny, 3 walki wygrane przez położenie na plecy), rutyniarz Mikołaj Kopeć 42 kg (wszystkie walki wygrane przed czasem), Mateusz Kłębowski (bezkonkurencyjny) w wadze 59 kg i nasz najcięższy, a zarazem najmłodszy Juliusz Nowak poukładał starszych przeciwników na plecy w wadze 66 kg.

II miejsce w wadze 58 kg - Norbert Nowak, a brązowe medale wywalczyli: Emil Lenard 29 kg i Miłosz Domagała w wadze 53 kg.

Punktowane miejsca zajęli: Karol Fabjańczyk, Dominik Florczak,Piotr Antoniewski i Kacper Sobczyk.

* * *

Równolegle na matach w Radomsku były rozgrywane mistrzostwa województwa juniorów, gdzie nasz jedyny reprezentant Dawid Grobelny w wadze 84 kg w finale „rozjechał” przeciwnika Patryka Sitka z AKS-u Piotrków Tryb przez tusz techniczny 14:4.

* * *

Zapraszamy na XXII Zapaśniczy Memoriał Tadeusza Wnuka, który odbędzie się 13 grudnia w hali przy ul. Grota-Roweckiego 1. Początek o godz. 12.00 z udziałem ekipy z Ukrainy z Kostopola w kategorii kadetów. Zaplanowano również minizapasy dzieci rocznik 2004-2005.