Tej zimy odbędzie się cykl 3 turniejów (w grudniu, styczniu i lutym), który stworzy Zimową Ligę Piłki Siatkowej. Zwycięzcami ligi będą drużyny, które zdobędą największą ilość punktów w trakcie wszystkich 3 turniejów.

Turniej odbędzie się 12 grudnia w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach, przy ul. św. Jana 30/36 . Rozgrywki odbędą się w godzinach 9.30 - 16.00.

Jest to turniej w kategorii open, w którym występować mogą drużyny męskie, mieszane i kobiece. W przypadku zgłoszenia odpowiedniej ilości drużyn kobiecych istnieje możliwość zorganizowania dodatkowego - osobnego turnieju tylko dla kobiet.

Dla najlepszych zespołów przewidziane są nagrody. Sponsorem nagród jest prezydent Grzegorz Mackiewicz.

Zgłoszenia drużyn należy przesłać najpóźniej do 2 grudnia 2015 na adres e-mail: lukasz_stencel@op.pl Liczba drużyn w turnieju (w lidze) jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Drużyny, które zgłoszą się do 4 grudnia do pierwszego turnieju, będą miały pierwszeństwo występu w pozostałych 2 turniejach. Jeśli jakaś drużyna zrezygnuje z udziału w kolejnych turniejach, to jej miejsce może zająć inna drużyna.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko kapitana, e-mail, nr telefonu oraz nazwę drużyny. W składzie jednej drużyny może być max. 10 osób.

W drużynach nie mogą występować drużyny klubowe występujące w związkowych rozgrywkach ligowych.

Po otrzymaniu i przyjęciu zgłoszenia organizatorzy prześlą dokładny regulamin turnieju i ligi oraz wszystkie szczegółowe informacje.