Dawid Grobelny zdobył złoty medal, a Mateusz Domagała srebrny w ogólnopolskiej olimpiadzie młodzieży w zapasach w stylu klasycznym w Wałbrzychu. OOM to także oficjalne mistrzostwa Polski kadetów. Podopieczni Grzegorza Szyszki w finałach walczyli z zapaśnikami z UKS-u Kędzierzyn Koźle. Dawid w kategorii do 76 kg pokonał przed czasem (duża przewaga punktowa) Radosława Metla.

- Walka była bardzo emocjonująca na macie i przy stoliku sędziowskim – mówi trener Szyszka. - Ze zwycięstwa cieszyliśmy się dwukrotnie.

Zamieszanie powstało, gdy sędziowie nie dopisali Dawidowi dwóch punktów technicznych. Już wtedy mogła zakończyć się walka. Niestety, nieuwaga sędziowska spowodowała to, że Grobelny musiał walczyć jeszcze 2 minuty. Wykonał akcję punktową w parterze i dopiero wtedy cieszyliśmy się ze złota.

Domagała w kategorii do 100 kg w finałowej walce musiał uznać wyższość Mateusza Zybały.

Oprócz medalistów w OOM walczyło jeszcze 6 innych zawodników PTC: Adrian Przerywacz, Wiktor Wójcik, Damian Morawiec, Jakub Madaj, Michał Dybka i Jakub Ambroziak. Wszyscy oni przyczynili się do zdobycia 2. miejsca (na 54 kluby) w klasyfikacji drużynowej przez PTC. Grobelny znalazł się też w kadrze Polski kadetów, która wyjeżdża na międzynarodowy turniej do Serbii.