życie pabianic
Życie Pabianic numer 16/2024

Kolarstwo

• Matusiak z kolejnym medalem

Bogumiła Matusiak (Tramwajarz Łódź) wywalczyła kolejny medal mistrzostw Polski. Tym razem zajęła 3. miejsce w wyścigu górskim na sudeckiej trasie Podgórzyn – Sosnówka – Borowice (80,5 km).

utworzono:

• Kolarstwo: Matusiak czwarta

Bogumiła Matusiak (Tramwajarz Łódź) zajęła 4. miejsce w III Górskim Wałbrzyskim Wyścigu Kolarskim

utworzono:

• Zagraniczne podium

Niemiec Felix Donath był najlepszy na drugim etapie Tour de la region de Lodz, którego trasa wiodła ulicami Pabianic

utworzono:

• XX Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów

W dniach 28–31 lipca odbędzie się jubileuszowy, XX Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów „Tour de la Region de Lodz”. II etap zawodów będzie miał miejsce w Pabianicach.

utworzono:

• Kolarstwo: Bogusia na 14. miejscu

W szosowych mistrzostwach Polski startowało dwoje pabianiczan. Bogumiła Matusiak (Tramwajarz Łódź) w gronie 56 cyklistek zajęła 14. miejsce