Na torze KTK Kalisz Maciek był bezkonkurencyjny w sprincie indywidualnym i wywalczył złoto. W wyścigu na 250 metrów ze startu zatrzymanego Bajdora wyprzedził tylko jeden zawodnik. Fioletowy kolarz przywiózł do domu złoto i srebro.

Wśród młodzików o podium otarli się Kacper Chudy, który dwukrotnie był czwarty (wyścig punktowy i 250 m ze startu zatrzymanego) oraz Jan Bajdor, który przyjechał 5. w wyścigu punktowym.

Postępy robią także nasi kolarze szosowi. W Memoriale im. Joachima Halupczoka, rozgrywanym na trasie wokół Jeziora Turawskiego Igor Wolski zajął 13. miejsce. Charakter wojownika pokazał Miłosz Szwed, który pozbierał się po upadku, dogonił peleton i finiszował na 34. miejscu. Szymon Kosuń upadł na ostatnim kilometrze, a mimo tego zdołał ukończyć wyścig za główną grupą.

W zawodach Pucharu Polski w Szczedrzyku Wolski minął linię mety jako ósmy, zaś Szwed był 22.