życie pabianic
Życie Pabianic numer 16/2024

Koszykówka

• Pewny awans Solparku

W I rundzie Pucharu Polski nasze koszykarki zmierzyły się z drużyną KKS Olsztyn, która występuję w grupie A I ligi i zajmuje tam 6. miejsce.

utworzono:

• 66 zwycięstw i porażka

Nasze koszykarki przegrały mecz wyjazdowy z rzeszowskim AZS 55:65. A były niepokonane przez 2.640 minut

utworzono:

• Plazma dla Jarzynki

W przerwie meczu było uroczyste pożegnanie Marzeny Jarzyny - Głaszcz. Cała hala wstała z miejsc

utworzono:

• Koszykówka: Pożegnanie Marzeny Głaszcz

„Jarzynka” grała u nas ponad 20 lat. Pożegnanie koszykarki Marzeny Głaszcz - w przerwie sobotniego meczu. Wstęp wolny

utworzono:

• PKK'99: minimalnie, ale przegrali

Przeciwnikiem naszych chłopców była jak zawsze bardzo mocna drużyna ŁKS-u

utworzono:

• Koszykówka: Kamil Nowak najlepszy

Najlepszym strzelcem i graczem meczu MVP, wytypowanym do nagrody sponsora, został Kamil Nowak (24 pkt., w tym 5 razy za 3 pkt)

utworzono:

• Koszykówka: 14 punktów Bogackiej

I liga koszykówki: Jelenia Góra pokonana w Pabianicach 67:58. Bogacka rzuciła najwięcej

utworzono:

• Nie ma biletów na mecz

Wejściówek nie ma, bo wszyscy wchodzą za darmo. Tak będzie w sobotę w hali koszykówki

utworzono:

• Zwycięstwo pod Wawelem

Koszykarki Solparku Kleszczów Pabianice od zwycięstwa w Krakowie z Koroną 63:54 (16:15, 17:19, 11:9, 19:11) rozpoczęły nowy sezon.