Nasze koszykarki po raz drugi uległy Mistrzyniom Polski, drużynie Can-Pack Wisła Kraków, przegrywając w dzisiejszym meczu 70:56. Do przerwy nasze spisywały się całkiem przyzwoicie, prowadząc po 20. minutach 32:34. Trzecia kwarta była decydująca - przegraliśmy ją 17:8 i już nie zdołaliśmy odrobić strat. Najlepiej w naszych szeregach spisała się ponownie Emilia Lamparska (13. punktów, 3. zbiórki, 2. asysty i 1. przechwyt), a także niewidoczna wczoraj Aya Traore - 13. punktów, 8. zbiórek, 2. asysty i 2. przechwyty. W drużynie gospodyń snajperką okazała się Daliborka Vilipic, 17. punktów na koncie.
Trzeci mecz w tej fazie play off już w sobotę, 24. marca, w Pabianicach. Początek spotkania o 17:45. Bilety do nabycia w kasie przed meczem, w cenie 6 i 8 złotych.