Dziś pabianiczanki przegrały z Koroną Kraków 66:74. Przez 3 kwarty Korona królowała na parkiecie. Nasze zawodniczki obudziły się dopiero w ostatniej kwarcie, wygrywając 29:10. Świetnie zagrała Kasia Szymańska, która zdobyła 26 pkt.

Trener dał pograć młodym zawodniczkom: Marice Sukiennik 4 pkt. i Sylwii Gałkiewicz 2 pkt.
Wczoraj przegraliśmy z AZS Gorzów Wielkopolski: http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/sport/koszykowka/przegralismy-ale-walczymy-dalej.html. Dlatego nasze juniorki nie mają szans na wyjście z grupy. Należą się jednak gratulacje za wejście do finału i walkę z dużo mocniejszymi rywalkami.

PTK Pabianice reprezentują: Marika Sukiennik, Aleksandra Szałecka, Joanna Szałecka, Patrycja Pokorska, Anita Szemraj, Paulina Michałowska, Andżelika Wróbel, Katarzyna Szymańska i Sylwia Gałkiewicz.