Zaczęło się od celnego rzutu Natalii Danych, której w pierwszej kwarcie dzielnie sekundowały Joanna Twardowska i Magdalena Grzelak. Po pięciu minutach wygrywaliśmy już 12:4. Udaną kwartę podsumowała „trójką” Danych. Druga kwarta w wykonaniu naszych zawodniczek potwierdziła, że moc i celność jest po naszej stronie. Powiększyliśmy przewagę i przed drugą połową prowadziliśmy 33:17.

Po przerwie pabianickie koszykarki kontrolowały przebieg wydarzeń na boisku, prowadzone przez skuteczny duet Danych - Grzelak. W 26. minucie po rzucie Magdy było już 19 punktów przewagi (43:24). Początek czwartej kwarty wygraliśmy 8:0 (4 punkty Joanny Szałeckiej i 2 Danych i Kamili Cichej), dzięki czemu mieliśmy zapas 22 punktów (53:31). Takich strat poznanianki nie mogły odrobić i drugie zwycięstwo pod wodzą Sylwii Wlaźlak stało się faktem.

Grot TomiQ Pabianice – MUKS Poznań 59:39 (21:7, 12:10, 12:14, 14:8)

Grot TomiQ: Grzelak 19, Danych 17, Twardowska 8, Szymańska 6, Cicha 5, Szałecka 4, Michalak, Boniecka, Kirsz.