Zaczęliśmy od celnego rzutu Natalii Danych, na co miejscowe odpowiedziały dwiema „trójkami”. W 4. minucie po rzucie Weroniki Telengi było 8:10. Gorzowianki zdobyły aż 9 punktów z rzędu i zrobiło się 17:10. Na szczęście za sprawą ośmiu punktów Magdaleny Grzelak doprowadziliśmy do remisu 20:20. W drugiej kwarcie prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie – w końcu AZS schodził na przerwę z dwupunktową przewagą (45:43).

Po przerwie doszło do katastrofy. W ciągu 10 minut do kosza trafiły tylko Katarzyna Szymańska, Magdalena Pisera i Telenga. Gospodynie prowadziły 57:49. W ostatniej kwarcie było już 64:56 i… gorzowianki przestały rzucać. U nas dwukrotnie za trzy trafiła Aleksandra Dziwińska, raz jej wyczyn skopiowała Małgorzata Zuchora. Swoje punkty rzuciła też Grzelak. Ostatecznie, zdobyliśmy 14 punktów z rzędu i po raz drugi w ciągu 24 godzin sięgnęliśmy w Gorzowie po komplet punktów!

Dzięki dwóm zwycięstwom w Gorzowie, pabianiczanki awansowały na 3. miejsce w tabeli. Gratulacje!

Grot: Dziwińska 16, Telenga 15, Grzelak 14, Zuchora 9, Szymańska 8, Danych 6, Pisera 2, Boniecka, Serednicka.