Punkty dla nas zdobyły: Pawlak 15, Salska 12, Bogacka 10, Piestrzyńska 9, Michałowska 4, Szemraj 3, Hałęza i A.Szałecka po 2.
Tak jak i poprzednie sparingi z rywalkami zza miedzy tak i ten był bardzo zacięty i wyrównany. Do przerwy nasze prowadziły 33:28, ale w 3. kwarcie ełkaesianki „odjechały” po trzypunktowych akcjach Perlińskiej i Żytomirskiej oraz rzutom Piątkowskiej za 2 na 6 punktów. Na początku czwartej odsłony pabianiczanki szybko odrobiły straty. Końcówka znów była dramatyczna. Akcje Oli Pawlak, Renaty Piestrzyńskiej i Katarzyny Salskiej. W odpowiedzi Żytomirska oraz Wlaźlak i 1 punktem prowadzi ŁKS. W ostatnich sekundach pojedynku 2 wolne Piestrzyńskiej i Anity Szemraj decydują o naszym zwycięstwie.
Teraz przed koszykarkami PTK wyjazdowy turniej w Toruniu, który rozegrany będzie w najbliższy weekend.