Mecz rozpoczął się od celnej „trójki” Wiktorii Stasiak, ale potem już lekko nie było, bo widzewianki odpowiadały skutecznie na każdy nasz rzut. Ba, po pierwszej kwarcie to łodzianki prowadziły sześcioma punktami (10:16). Drugą kwartę nasze zaczęły znów od rzutu za trzy Stasiak, a kolejne dwie „trójki” Sandry Pędziwiatr dały nam prowadzenie 23:20. Ostatecznie po rzucie Anny Kamieniak do przerwy było 29:24 dla PTK.

Po zmianie stron nasze powiększyły przewagę do jedenastu punktów (37:26). Trzecią kwartę kolejną „trójką” zamknęła Pędziwiatr. W ostatniej kwarcie oba zespoły zafundowały nam mały dreszczowiec, bowiem widzewianki doszły nas na jeden kosz (46:44). Ale w końcówce podopieczne Marzeny Głaszcz opanowały nerwy, ważne punkty rzuciła Laura Banaszczyk, a zwycięstwo przypieczętowała Amelia Kuper.

PTK: Sandra Pędziwiatr 14, Wiktoria Stasiak 12, Zuzanna Prochuń 7, Amelia Kuper 6, Laura Banaszczyk 5, Anna Kamieniak 4, Wiktoria Jakubiec 4, Wiktoria Uławska 4, Joanna Krawczyk, Helena Lisiecka, Klaudia Olczyk, Eliza Adamczewska.