Pierwsze punkty dla nas zdobyła Joanna Twardowska, ale potem niespodziewanie trzeba było gonić gorzowianki, które albo prowadziły, albo na tablicy widniał remis. W połowie pierwszej kwarty przegrywaliśmy już 8:12, po czym rzuty wolne Magdaleny Grzelak i „trójka” Darii Kowalczyk dały nam punkt prowadzenia (13:12). Gorzowianki znów uzyskały punkt przewagi i dopiero Grzelak na pół minuty przed końcem pierwszej odsłony trafiła na 17:16.

Początek drugiej kwarty wygraliśmy 8:0. W 17. minucie po rzucie za trzy Patrycji Kirsz mieliśmy już 12 punktów zapasu (30:18). Patrycja okazała się liderką naszej ekipy w drugiej kwarcie, zdobywając siedem punktów, a jej rzut przypieczętował prowadzenie Grota po pierwszej połowie 33:22.

Trzecia kwarta należała z kolei do duetu Grzelak – Natalia Danych. Obie zawodniczki popisały się „trójkami”, a łącznie rzuciły 18 z 20 punktów zdobytych przez nasz zespół. Dwa „oczka dołożyła Joanna Szałecka. W ostatniej kwarcie pięć punktów zdobyła Weronika Dolewa, a wynik spotkania ustaliła Kinga Sierakowska.

Grot – AZS III Gorzów 64:43 (17:16, 16:6, 20:16, 11:5)

Grot: Danych 17, Grzelak 17, Twardowska 9, Kirsz 7, W. Dolewa 5, Szałecka 4, Kowalczyk 3, Sierakowska 2, M. Dolewa.