Tym razem podopieczne Marzeny Głaszcz zeszły z parkietu pokonane. To ich druga porażka w tym sezonie. Trójka rozpoczęła od prowadzenia 12:0, dopiero wtedy za trzy rzuciła Wiktoria Jakubiec. W 7. minucie żyrardowianki prowadziły już 19:5. W drugiej kwarcie ekipa z Mazowsza jeszcze bardziej podkręciła tempo i do przerwy mecz był właściwie rozstrzygnięty – było 51:23 dla Trójki.

W drugim meczu MUKS Piaseczno przegrał 49:51 z MKS MOS Deichmann Wrocław. W piątek PTK gra z MUKS-em ostatni mecz fazy grupowej. Zwycięstwo pozwoli naszym dziewczynom na grę w najlepszej czwórce w kraju.

PTK: Wiktoria Stasiak 8, Amelia Kuper 6, Wiktoria Jakubiec 6, Laura Banaszczyk 6, Wiktoria Uławska 6, Joanna Krawczyk 4, Klaudia Olczyk 4, Anna Kamieniak 2, Zuzanna Prochuń 2, Barbara Lisiecka 2, Eliza Adamczewska, Helena Lisiecka.