W kolejnym meczu koszykarze pokazali się ze świetnej strony i wygrali w drugim spotkaniu play off z drużyną Chemar-YMCA aż 55:21.

Od samego początku widać było dobrą dyspozycję PKK. W pierwszej akcji efektownie wpakował piłkę do kosza Kuba Orłowski, a chwilę potem z półdystansu trafił Filip Nowak. Rywale nie mieli za bardzo argumentów, aby odpowiedzieć. Po pierwszej kwarcie na tablicy widniał wynik 18:2.
Koszykarze doskonale radzili sobie z obrońcami. Wchodzili pod kosz i znajdowali świetne pozycje do oddania rzutu. Wiele akcji było zakończonych „z góry” lub po efektownej kontrze.   Pabianiczanie byli o wiele lepiej przygotowani do meczu i od początku drugiej kwarty mogli spokojnie kontrolować wynik. Z bardzo dobrej strony pokazał się Adam Jurga, który zdobył 15 punktów, miał 5 zbiórek, 2 asysty, 2 bloki i 4 przechwyty, i  został najlepszym graczem meczu. Ponadto wyróżniali się: Kuba Orłowski (12 punktów) oraz Szymon Juniak (9 punktów i 8 zbiórek). Pochwalić jednak należy każdego, ponieważ wszyscy przyczynili się do tak dobrego meczu i wygranej.
Skład drużyny: Adam Jurga 15 pkt., Kuba Orłowski 12, Szymon Juniak 9, Filip Nowak i Dominik Jędrzejewski po 5, Arek Stępnik 3, Adam Ratajczyk, Jacek Włodarski i Przemysław Chlastawa po 2.