Po ciężkim sezonie rozgrywkowym (16 wygranych meczów, 1. miejsce w finale B Młodziczek U14K) zawodniczki zespołu Dachmaxx Pabianice, prowadzonego przez  trener Marzenę Głaszcz, nie odpoczywają. Nasze dziewczyny reprezentowały Pabianice w VII Międzynarodowym Turnieju Koszykówki w Lesznie. Zawody odbywały się w dniach 2- 4 maja.
Pabianiczanki miały możliwość konfrontacji umiejętności z drużynami z innych regionów Polski.

Zespół Dachmaxx Pabianice zagrał w składzie: Weronika Dolewa 52, Martyna Dolewa 40, Aleksandra Caban 38, Ewa Kielar 35, Gaja Włodarczyk 34, Julia Pawłowska 32, Natalia Janitzka 30, Paulina Szwej 26, Julia Piestrzyńska 25, Zuzanna Caban 24, Klaudia Beze 19, Natalia Śniada 6, Milena Mielczarek 2 i Joanna Kraska. W grupie rocznika 2001 i młodszych, w której wystąpiła nasza drużyna, było łącznie 6 zespołów.

Pabianiczanki rozegrały 5 turniejowych meczów, z czego 4 wygrały i to ze znaczną przewagą. Przeciwnikami zespołu Dachmaxx Pabianice były drużyny: Korona Wschowa 81:8, Tęcza Leszno II 64:23, Górnik Wałbrzych 94:15, Tęcza Leszno I 45:53 i Iskra Osieczna 69:20.
- W decydującym meczu o I miejsce w turnieju z Tęczą Leszno I po 3. kwarcie był remis. Niestety, nasze zawodniczki nie wytrzymały presji - 7 nietrafionych rzutów osobistych pod rząd i problemy z zatrzymaniem najlepszej zawodniczki z Leszna, która została królem strzelców całego turnieju - zauważa Marzena Głaszcz, trener zespołu Dachmaxx Pabianice.

W turnieju Leszno Cup 2014 pabianiczanki zajęły ostatecznie 2. miejsce. Na uznanie zasługują zawodniczki: Weronika Dolewa, która za skuteczność i poświęcenie otrzymała nagrodę MVP drużyny oraz Martyna Dolewa, która za swoje zaangażowanie otrzymała wyróżnienie.