Maciej Lewandowski, koszykarz PKK'99 Pabianice wspólnie z drużyną Łódzkiego Klubu Sportowego wystąpił w finałach mistrzostw Polski U-16, które odbyły się w Gdyni. Łódzka drużyna zajęła 12. miejsce spośród 200 drużyn z całej Polski.

- Maciej został dobrany do zespołu ŁKS-u jako jeden z dwóch zawodników z województwa łódzkiego. To ogromny sukces naszego zawodnika - mówi Cezary Marciniak z PKK.

Według trenera ŁKS-u, Michała Kameckiego Maciek był najlepszym zawodnikiem drużyny, zdobywając średnio w meczu 11,3 punktów ze skutecznością gry 51,5 proc. O wartości naszego zawodnika świadczy wysoki i najlepszy w zespole eval - 13,2. W statystykach zbiórek Maciej zajął 7. miejsce w Polsce w tej kategorii wiekowej.