Kibice trochę narzekali na skuteczność, ale… zwyciężczyń się nie sądzi. Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana, a po dwudziestu minutach to wrocławianki cieszyły się nikłym prowadzeniem (31:32).

Jednak po zmianie stron nasze za sprawą Wiktorii Stasiak i Amelii Kuper znów wyszły na prowadzenie, a na pięć minut przed końcem po „trójce” Wiktorii Jakubiec i celnym rzucie Anny Kamieniak było już 59:45 dla PTK. W końcówce wrocławianki odrobiły nieco stratę, zamykając spotkanie celną „trójką”.

Dziś nasze grają z Trójką Żyrardów, która wczoraj wygrała z MUKS Piaseczno 63:61.

PTK: Wiktoria Stasiak 25, Amelia Kuper 11, Wiktoria Jakubiec 11, Anna Kamieniak 10, Laura Banaszczyk 5, Zuzanna Prochuń 2, Eliza Adamczewska 2, Joanna Krawczyk, Sandra Pędziwiatr, Helena Lisiecka, Barbara Lisiecka, Wiktoria Uławska.