Eliminacje odbyły się dziś w Zduńskiej Woli.
Reprezentanci Pabianic pojawili się w dość skromnym, jak na futsal, 9-osobowym składzie. W drużynie Bugaju Pabianice zagrali: Leszek Rosiński, Przemek Rosiński, Mateusz Sowiński, Damian Kozłewski, Tomasz Stażyński, Arkadiusz Piotrowski, Filip Sysio i Maciej Wojciechowski. W bramce stanął Konrad Kubasiewicz.
Pabianiczanie trafili do bardzo silnej grupy. Pierwszy mecz z Hurtapem Łęczyca, wicemistrzem Polski w futsalu, przegrali 0:7. Kolejne mecze to też porażki: z Gattą 0:5 i Kadrą ZHL 1:5. Strzelcem jedynej bramki dla naszych był Filip Sysio.

XIV Noworoczny Turniej o PUCHAR FERAX-U to zawody, z których wpływy z wpisowego i pieniądze zebrane wśród kibiców przekazywane są na cel charytatywny. Turniej cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ w jednej z drużyn grają gwiazdy piłkarskiej ekstraklasy i pierwszej ligi. W Gatta Stars, bo tak nazywa się zespół gwiazd, występują m.in. Łukasz Masłowski i Adrian Budka z Widzewa czy bramkarz Legii Warszawa Jan Mucha. Do gry chętnie zgłaszają się zespoły, bo pierwsze miejsce to nagroda - 2.000 euro.