życie pabianic
Życie Pabianic numer 13/2024

Piłka nożna

• Połowa planu wykonana

Emocje na stadionie Włókniarza. Mateusz Klimek uratował mecz w ostatniej minucie (ZDJĘCIA)

utworzono:

• GLPN: Bez zmian w czołówce

W czwartej kolejce Gimnazjalnej Ligi Piłki Nożnej padło 51 bramek. Z pewnością byłoby ich więcej, gdyby nie dwa spotkania zakończone walkowerami

utworzono:

• Ksawerów piąty w województwie

Odbył się finał wojewódzki 15. edycji turnieju Coca-Cola Cup, w którym fazę lokalną jak burza przeszło Gimnazjum w Ksawerowie

utworzono:

• „Fioletowi” się nie poddają

W meczu z Termami „fioletowi” przerwali passę sześciu meczów bez wygranej. Dzięki temu utrzymali kontakt z drużynami tuż nad strefą spadkową, z której próbują się wydostać

utworzono:

• Mecz o życie z Różycą przegrany

PTC Pabianice przegrało ważne spotkanie z LKS-em Różyca 1:2. Oznacza to, że pabianicka ekipa wejdzie teraz do strefy spadkowej, nie odnosząc wygranej od sześciu kolejek

utworzono:

• PTC przegrywa mecz o 6 punktów

„Fioletowi” w ostatnich sześciu meczach zdobyli tylko 1 punkt i znajdują się już w strefie spadkowej!