Na szczęście porażki innych przyćmił wyczyn dobrońskiej Iskry. Lider trzeciej grupy A Klasy wygrał z Włókniarzem Konstantynów aż 11:0 (5:0). Imponującym dorobkiem bramkowym podzielili się: Mateusz Żabolicki (3., 50.), Damian Kozłewski (24., 72.), Łukasz Biskupski (26.), Michał Kacprzyk (31.), Patryk Olszewski (51., 66.), Jakub Pilarz (71., 88.) oraz samobójcze trafienie Adama Wlazło (28.).

Iskra: Kmieciak – Lipski, Sowiński, M. Kacprzyk, D. Kacprzyk – Żabolicki, Klimek, Olszewski, Wojtunik – Biskupski, Kozłewski. Na zmiany: Dolewka, Pilarz, Łukomski, Szerffel, Załoga, Górny.

Wyprawa do Łasku okazała się niezwykle bolesna dla Orła Piątkowisko, który przegrał 0:3 (0:2). Orzeł: Gertner – Niewiadomy, Barabasz, Rykała, Kopka – Czekalski, Morou, Jakubowski, Majek, Zych – Drąg. Na zmiany: Pruszkowski, Wiśniewski, Jaros, Sujecki, Pustelnik, Karpiński.

Także 0:3 (0:2) z Pisią Zygry na własnym boisku przegrał Włókniarz II. Inna sprawa, że podopieczni Sławomira Ochala przez 80 minut grali w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla bramkarza, Huberta Jędrzejczyka.

Włókniarz: Jędrzejczyk – Stokłosa, Rafał Zieliński, Acela, Kowalski – Stokłos, Bączał, Radosław Zieliński, Bielawski, Nazarczyk – Sobytkowski. Na zmiany: Pietrzak, Potrzebowski, Skowronek, Figura, Kamiński.

Jutrzenka Bychlew uległa u siebie Sazanowi Pęczniew 1:4 (0:2). Jedyną bramkę w 51. minucie strzelił Kacper Karpiński.

Jutrzenka: Stusio – Berner, Suski, K. Karpiński, Kopka – Nikiel, Pabisiak, Wójcik, Bednarkiewicz, Rydzewski – Włodarczewski. Na zmiany: A. Michalski, Walczak, J. Michalski.