Lider – dobrońska Iskra – skromnie, bo 1:0 (0:0) wygrał w Karsznicach z Olimpią. Zwycięską bramkę strzelił Mateusz Żabolicki w 86. minucie.

Iskra: Wójt – Pilarz, Lipski, M. Kacprzyk, Załoga – Biskupski, Klimek, Dolewka, D. Kacprzyk, Wojtunik – Olszewski. Na zmiany: Żabolicki, Boratyński.

Trzeci w tabeli – Orzeł Piątkowisko aż 5:0 (1:0) ograł czerwoną latarnię grupy, GKS Sędziejowice. Już w 1. minucie gola strzelił Kamil Czekalski. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Trafiali: Dominik Drąg 47., Adrian Kopka 70., Damian Majek 84., 87.

Orzeł: Bogdan – Kopka, Rykała, Barabasz, Sujecki – Czekalski, Karpiński, Morou, Majek, Pruszkowski – Drąg. Na zmiany: Jakubowski, Zych, Sobczak, Pustelnik.

Moc uwolniły rezerwy Włókniarza, które 7:3 (4:1) rozbiły Sazana Pęczniew. Gole dla pabianiczan strzelali: Dawid Acela 7., 60., Artur Sobytkowski 37., 45+1., Damian Froncala 12., Maksymilian Kowalski 57., Adam Skowronek 90.

Włókniarz II: Pietrzak (Jędrzejczyk) – Stokłosa, Rafał Zieliński, Froncala, Acela – Bączał, Bielawski, Stokłos, Kowalski – Madaj, Sobytkowski. Na zmiany: Skowronek, Radosław Zieliński, Wójcik, Figura, Łopatecki.

Jutrzenka Bychlew uległa Włókniarzowi Konstantynów 1:2 (0:2). Honorową bramkę dla Jutrzenki strzelił Kacper Karpiński w 85. minucie.

Jutrzenka: Stusio – Iwaczuk, Bednarczyk, Suski, Berner – K. Karpiński, Nikiel, Pabisiak, M. Wójcik, Włodarczewski – A. Michalski. Na zmiany: Bednarkiewicz, J. Michalski, Walczak.