Na mecz w Piątkowisku przyszło tyle ludzi, że koło boiska zatrzymywały się przypadkowe samochody, a kierowcy z zaciekawieniem pytali, co się dzieje.

- Wyszliśmy na boisko bardzo zmotywowani – mówi Daniel Pawłowski, prezes Orła. – Niestety, szwankowała u nas skuteczność.

Orzeł prowadził po golu Damiana Majka, jeszcze przed przerwą samobójczym golem wyrównał Grzegorz Piasny. Po przerwie wynik ustalili doświadczeni Patryk Olszewski i Mateusz Żabolicki.

Orzeł: Bogdan – Piasny, Morou, Niewiadomy, Rykała – Czekalski, Kopka, Majek, Wiśniewski – Zych, Drąg. Na zmiany: Pustelnik, Maciaszek, Pruszkowski, Sujecki.

Iskra: Kmieciak – Sowiński, M. Kacprzyk, D. Kacprzyk – Wojtunik, Dolewka, Klimek, Olszewski, Żabolicki – Biskupski, Kozłewski. Na zmiany: Boratyński, Łukomski, Misiak, Morawski.

Trzecie zwycięstwo z rzędu odniosły rezerwy Włókniarza. „Zieloni” pokonali Pogoń II Zduńska Wola 3:2 (2:1) po golach Adama Bielawskiego, Artura Sobytkowskiego i Damiana Madaja. Co ciekawe, dzień wcześniej Sobytkowski i Bielawski strzelili gole w V lidze, w wygranym meczu w Rąbieniu.

Włókniarz II: Kocik – Stokłosa, Froncala, Stokłos, Kowalski – Nielawski, Nazarczyk, Figura, Madaj – Korobka, Sobytkowski. Na zmiany: Jaworowski, Zieliński, Bączał, Kamiński, Latuszkiewicz, Potrzebowski, Skowronek.

Cenną wygraną odniosła w Łasku Jutrzenka Bychlew. Podopieczni Piotr Turka ograli MULKS 3:1. Do przerwy gola strzelił Michał Kopka, po zmianie stron dwukrotnie trafił Aleksander Michalski.

Jutrzenka: Stusio – Suski, Berner, Karpiński, Walczak – Pabisiak, Kopka, Nikiel, Bednarkiewicz, Włodarczewski – A. Michalski. Na zmiany: Rydzewski, J. Michalski, Wójcik.