Jako pierwszy komplet punktów wywalczył Orzeł Piątkowisko, który w piątkowy wieczór rozbił w Konstantynowie Włókniarza aż 4:0 (1:0). Przed przerwą do siatki trafił Mateusz Niewiadomy, zaś w ostatnich 20 minutach gole strzelali Damian Majek i dwukrotnie Dominik Drąg.

Orzeł: Bogdan – Sujecki, Barabasz, Kopka, Rykała – Niewiadomy, Majek, Matynia, Wiśniewski – Czekalski, Pruszkowski. Na zmiany: Gertner, Pustelnik, Drąg, Maciaszek, Piasny, Szczęsny, Zych.

Komplet punktów wywalczył niepokonany lider, dobrońska Iskra, która nie bez kłopotów ograła Orła Kazimierz 2:1 (0:0). Najpierw prowadzili goście, po golu w 57. minucie, ale doświadczenie dobronian zapewniło im trzy punkty. Najpierw Michał Kacprzyk (70. minuta – 1:1), a potem Dawid Boratyński (85.), pokonywali bramkarza gości.

Iskra: Kmieciak – M. Kacprzyk, D. Kacprzyk, Klimek – Boratyński, Morawski, Olszewski, Wojtunik, Żabolicki – Kozłewski, Biskupski. Na zmiany: Misiak, Górny.

Jutrzenka Bychlew zremisowała 3:3 (1:0) z rezerwami Włókniarza. Dla Jutrzenki strzelali Aleksander Michalski – dwukrotnie i Adrian Włodarczewski, zaś gole Sławomira Makowskiego dla Włókniarza przedzielił trafieniem Dawid Acela.

Jutrzenka: Stusio – Suski, Bednarczyk, Walczak, Zieliński – Cholewa, Karpiński, Nikiel, Włodarczewski – A. Michalski, J. Michalski. Na zmiany: Dynaryński, Wójcik.

Włókniarz: Kocik – Bieliński, Acela, Froncala, Stokłos – Figura, Skowronek, Witasik, Bielawski, Rafał Zieliński – Makowski. Na zmiany: Czerwiński, Kamiński, Potrzebowski, Radosław Zieliński.