Iskra miała spory zapas nad wiceliderem, Orłem Kazimierz i do awansu wystarczał jej remis. Dobronianie mają jednak taką jakość w składzie, że na 0:0 grać im po prostu nie wypada.

W pierwszej połowie strzelili przedostatniej w tabeli Rokicie Rokitnica trzy gole – wszystkie padły po stałych fragmentach gry. W 12. minucie po kornerze Patryka Olszewskiego głową trafił Mateusz Sowiński, szesnaście minut później z rogu centrował Łukasz Biskupski, a głowę dołożył Damian Kozłewski. W 35. minucie z rzutu wolnego trafił kapitan, Michał Kacprzyk.

Pięć minut po przerwie na 4:0 po zespołowej akcji podwyższył Daniel Morawski. W 72. minucie Kozłewski musiał kopnąć piłkę do pustej bramki i tak zrobił. Cztery minuty później swoją bramkę zdobył Olszewski. Ostatniego gola dla Iskry zdobył w 81. minucie Nikodem Górny. Bramka juniora Górnego była 107. strzeloną przez Iskrę w tym sezonie.

Gości stać było na honorowe trafienie w 90. minucie.

Iskra: Wójt – Pilarz, M. Kacprzyk (80. N. Górny), Sowiński, Lipski – Żabolicki (50. Misiak), D. Kacprzyk, Morawski (60. Wojtunik), Biskupski (75. Figura) – Kozłewski (75. Łukomski), Olszewski.

W sezonie 2020/21 w barwach Iskry grali:

Bramkarze: Filip Kmieciak, Dawid Wójt

Zawodnicy z pola: Łukasz Biskupski, Dawid Boratyński, Dariusz Dolewka, Adrian Figura, Nikodem Górny, Michał Kacprzyk, Dawid Kacprzyk, Dominik Kacprzyk, Mateusz Klimek, Damian Kozłewski, Marcin Lipski, Łukasz Łukomski, Mariusz Misiak, Daniel Morawski, Olaf Okoński, Patryk Olszewski, Jakub Pilarz, Mateusz Sowiński, Mateusz Szerffel, Michał Wojtas, Karol Wojtunik, Paweł Załoga, Mateusz Żabolicki.