Od pierwszego gwizdka arbitra trwała klasyczna wymiana ciosów, jednak groźniejsze sytuacje stwarzali sobie pabianiczanie. W 11. minucie Rafał Cukierski doszedł do piłki po zagraniu Michała Madejskiego, lecz po jego uderzeniu poprzeczka uchroniła gospodarzy od utraty gola. W kolejnej akcji Cukierski znów stanął przed szansą na zdobycie bramki, jednak nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Miejscowi odpowiedzieli w 36. minucie i Adam Wilczyński musiał sięgać po futbolówkę do siatki. Jednak radość nie trwała długo – sędzia liniowy pokazał pozycję spaloną napastnika KKS. Pierwszą prawidłową bramkę PTC zdobyło w 42. minucie. Wówczas, po prostopadłym podaniu Przemysława Bartyzela, Kamil Bartos strzałem w „krótki” róg nie dał szans bramkarzowi.

Po zmianie stron dalej groźnie atakowali podopieczni Pawła Sieka. W 51. minucie Cukierski nie wykorzystał zagrania Bartosa wzdłuż bramki. Niewykorzystana sytuacja zemściła się w 59. minucie, gdy po centrze z rzutu wolnego Krzysztof Duczek głową pokonał Wilczyńskiego.

Ostatnie słowo należało jednak do PTC. W 63. minucie Cukierski wykorzystał kolejne inteligentne zagranie Bartyzela i w sytuacji sam na sam zdobył drugiego gola dla PTC. Wygraną przypieczętował w 70. minucie Bartos, wykorzystując prostopadłe podanie Madejskiego.

KKS Koluszki – PTC Pabianice 1:3 (0:1)

Gole: Duczek 59. – Bartos 42., 70., Cukierski 63.

PTC: WilczyńskiMalinowski, Kaźmierczak, Sikorski, SadkowskiCukierski, Bartzel (63. Szmytka), Przybylski (78. Hetmanek), Kling, Madejski (83. Gromadzki) – Bartos.