Zarówno zgierzanie, jak i Iskra, powróciły do ligi okręgowej latem tego roku. Dobronianie jak na razie nie idą na kompromis – w lidze albo wygrywali, albo przegrywali.

Tak było i tym razem. W 39. minucie Jakub Bistuła celnym strzałem zaskoczył Dawida Wójta. Radość miejscowych z prowadzenia trwała ledwie… 60 sekund. Bramkę na 1:1 strzelił Łukasz Biskupski. Iskra jeszcze przed przerwą zaskoczyła Włókniarza. Trzy minuty po trafieniu „Biskupa” ze swojej pierwszej bramki w lidze okręgowej uradował się Nikodem Nowakowski.

Trzy minuty po przerwie było już 1:3. Tym razem bramkarza gospodarzy skarcił Daniel Morawski. Czwartego gola dla Iskry strzelił w 56. minucie Patryk Olszewski. Dla pana Patryka było to już ósme trafienie w tych rozgrywkach.

Gospodarzom udało się tylko zmniejszyć rozmiary porażki – w 74. minucie drugą bramkę dla Włókniarza zdobył Sebastian Ceglarz.

Iskra: Wójt – Pilarz, Sowiński (85. Załoga), Polit, Pawlak – Biskupski, Klimek (60. Kozłewski), M. Kacprzyk, Morawski (60. Dawid Kacprzyk), Nowakowski – Olszewski.