Jego drużyna - Legia Warszawa w swoim ostatnim sparingowym spotkaniu podczas zgrupowania na Cyprze zremisowała z mistrzem Kazachstanu - Tobołem Kostanaj 1:1.

Co ciekawe, mecz ten został przerwany w 35. minucie na sześć minut, ponieważ piłkarze Toboła kwestionowali decyzje sędziego odnośnie podyktowania rzutu karnego dla Legii i czerwonej kartki dla swojego zawodnika - Mantasa Savensa. Ostatecznie wskutek negocjacji czerwona kartka została anulowana, a kapitan Legii - Ivica Vrdoljak w geście "fair play" z rzutu karnego oddał piłkę bramkarzowi.

(od 3:10 sytuacja z kontrowersyjnym rzutem karnym, zaś od 7:30 bramka Komorowskiego)