Burza Pawlikowice przegrała 1:7 (0:2) na wyjeździe z wiceliderem ligi - Włókniarzem Zgierz. Bramkę honorową strzelił na początku drugiej połowy Mateusz Antoniak. Zdekompletowany kontuzjami i sprawami zawodowymi zespół gości dzielnie walczył przez 60 minut meczu. Po godzinie piłkarze Burzy musieli uznać wyższość zgierzan, tracąc bramki w końcówce spotkania. Prawdziwym "katem" Burzy okazał się Maciej Skwirowski, który aż czterokrotnie pokonał dzisiaj Wójta, a w drugiej połowie skompletował klasycznego hat-tricka.

Burza Pawlikowice: Wójt - Olejnik, Górski (20. Oberle), Morawiec, Tomaszewski - Klewin, Błoch, Janica, Matusiak - Antoniak, Krakowski.

Strzelcy dla Włókniarza Zgierz: Maciej Skwirowski 16. min, Marcin Radwański 20. min, Marcin Iwan 49. min, Maciej Skwirowski 68. min, Maciej Skwirowski 69. min, Adam Kaczmarek 71. min, Maciej Skwirowski 82. min.