W najwyższej klasie rozgrywkowej mamy swojego przedstawiciela – to Maksymilian Rozwandowicz z ŁKS. Beniaminkowi pozostał do rozegrania jeszcze jeden ligowy mecz w tym roku. Dotychczas 25-letni wychowanek Włókniarza rozegrał 13 ligowych meczów, strzelając bramkę z rzutu karnego Cracovii. Do tego dołożył trzy spotkania w Pucharze Polski.

W I lidze w GKS Bełchatów grał były piłkarz Włókniarza, Artur Golański. 27-latek wystąpił w 12 meczach, strzelając gola Stomilowi Olsztyn.

W II lidze w Widzewie świetne recenzje zbierał Przemysław Kita. Jego 4 bramki i 9 asyst w 16 meczach pomogły łodzianom zająć fotel lidera tabeli.

W III lidze też mamy kilku przedstawicieli. W 18 meczach trzy gole strzelił 19-latek z PTC, Kacper Dziuba (Sokół Aleksandrów Łódzki).

W RKS Radomsko 17 meczów zagrał Łukasz Bocian, zaś 13 spotkań i 4 gole ma na koncie Jakub Rozwandowicz (obaj wychowankowie Włókniarza). Z kolei Krystian Kolasa (były gracz PTC) zagrał dla RKS 10 razy w lidze.

21-latek z Ksawerowa Konrad Poprawa zagrał 13 pełnych meczów dla lidera grupy III Śląska II Wrocław. Szkoda, że nie dostał szansy w pierwszej drużynie Śląska, grającej w ekstraklasie.

Wreszcie 27-letni bramkarz Adrian Olszewski wystąpił w 13 meczach Motoru Lublin i pomógł mu zająć 3. miejsce w tabeli.