W sobotę Jutrzenka Bychlew uległa Iskrze 3:5 (1:2). Bychlewianie objęli prowadzenie w 21. minucie, gdy do siatki po rzucie rożnym trafił doświadczony Igor Sobalczyk. W ciągu minuty (38., 39.) dwie bramki dla gości strzelił Patryk Olszewski – pierwszą z rzutu karnego (faul na Mateuszu Żabolickim), drugą po uderzeniu zza „szesnastki”.

Dziesięć minut po zmianie stron hat-trick skompletował Olszewski, uderzając nie do obrony w dalszy róg. Po niespełna godzinie gry było już 1:4, gdy do siatki trafił Żabolicki. Ambitna postawa gospodarzy zaowocowała golami Aleksandra Michalskiego w 71. minucie i Marcina Kaczmarkiewicza osiem minut później. Zrobiło się 3:4. W 83. minucie wynik meczu ustalił joker, Nikodem Górny, który wykazał najwięcej sprytu w zamieszaniu podbramkowym.

Jutrzenka: Stusio – Suski, Wójcik (81. Pabisiak), Berner, Karpiński – Robaszek, Gąsior, Stanisławski (90. Kopka), Sobalczyk (86. Bednarkiewicz), Kaczmarkiewicz – Michalski (74. Włodarczewski).

Iskra: Wójt – Dominik Kacprzyk (10. Figura), Dawid Kacprzyk, Załoga, Wojtunik (90. M. Kacprzyk) – Biskupski, Dolewka, Klimek, Olszewski, Kozłewski (67. Boratyński) – Żabolicki (68. Górny).

Włókniarz II po golu Adama Skowronka w 62. minucie wygrał z Korabem Łask 1:0.

Włókniarz II: Kocik (Jędrzejczyk) – Zieliński (Gnieździński), Froncala (Witasik), Czerwiński, Ochal – Wójcik (Skowronek), Kosatka, Nazarczyk, Stachowski, Adamiak (Glinkowski) – Przyk.

Orzeł Piątkowisko uległ Pisi Zygry 2:4 (1:3). Gole dla ekipy z Piątkowiska strzelili Kamil Czekalski w 10. oraz Adam Bielawski w 81. minucie.

Orzeł: Bogdan – Sujecki (Jaros), Piasny, Rykała, Niewiadomy (Sobczak) – Morou, Wiśniewski, Stefański (Karpiński), Pruszkowski – Czekalski (Pustelnik), Bielawski (Furmański).