Dwie kolejne porażki zanotowali piłkarze z Dłutowa. W środę w zaległym spotkaniu solidnie oberwali od GKS Ksawerów, przegrywając 0:6 (0:3). Gole dla GKS strzelili Arkadiusz Telesiewicz 13., Piotr Szynka 21., Marcin Olejnik 32., Filip Adamczyk 53., 58., Karol Rychta 69.

W sobotę na własnym boisku, niestety powtórzyli ten wynik, ulegając rzgowskiemu Zawiszy. W pierwszej połowie Dawid Bukowiecki skapitulował tylko raz, po uderzeniu w 30. minucie. Gospodarze próbowali się odgryźć – najlepszą sytuację mieli po uderzeniu głową Adama Barabasza, ale gol nie padł. Po przerwie Zawisza wrzucił piąty bieg i GLKS nie miał szans. Dłutowianie tracili gole w 47., 76., 79., 86. i w 89. minucie.

Dłutów: Bukowiecki – Skiba, Woch, Witczak, Sońta – Łoboda (46. Wojna), Ciniewski, Łańcuchowski, Afonso (60. Kleber), D. Mosiński (70. Seliga) – Barabasz.