„Perełki” z każdym meczem tego sezonu udowadniają, że ich miejsce w czubie tabeli oraz drugoligowe aspiracje nie są jedynie mrzonką. Na mecz z drużyną Błękitnych wyszły tak naładowane, że... już w pierwszej połowie mogły strzelić przeciwniczkom aż 10 bramek, bo tyle dogodnych sytuacji wypracowały. Wykorzystały połowę z nich, co i tak jest dużym sukcesem ambitnych dziewczyn.

W 10. minucie prowadzenie PTC zapewniła Martyna Banaszczyk, potem po dwie bramki dorzuciły Anna Owczarz i Ola Kwiatkowska. Po przerwie trener Jan Rykała dokonał wielu zmian w składzie i gra pabianiczanek nie była już tak płynna. W tej części meczu padła tylko jedna bramka, ale za to jaka! Karolina Pabjańska popisała się przepięknym strzałem z 30 metrów, po którym futbolówka wpadła w samo okienko bramki Błękitnych! Było to znakomite zwieńczenie niezwykle udanego meczu „Perełek”.

PTC – Błękitni Dmosin 6:0 (5:0)

Gole: Banaszczyk, 2 Owczarz, 2 Kwiatkowska, Pabjańska.

PTC: M. Kociołek – Pabjańska (70. Mądrakowska), Forc, Zellmer, Karpińska – Błoch (41. Maciejewska), E. Kociołek (70. Sadowska), Owczarz (67. Przesmycka), Banaszczyk (41. Łagowska), Madaj (65. Próbka) – Kwiatkowska (66. Kania).