W fazie grupowej pabianiczanki zremisowały 0:0 z Pogonią Zduńska Wola, 1:1 z Pisią Zygry (bramka dla PTC: Patrycja Grzelik) oraz pokonały 1:0 Zjednoczonych Stryków (bramka Grzelik). Dzięki temu zajęły 2. miejsce w grupie i awansowały do półfinału, gdzie minimalnie 0:1 uległy I-ligowemu UKS-owi SMS Łódź, tracąc bramkę w samej końcówce meczu. W drugim półfinale I-ligowy Pelikan Łowicz pewnie 3:0 rozprawił się z Pogonią Zduńska Wola.

W meczu o 3. miejsce PTC ponownie zmierzyło się z gospodyniami turnieju, czyli Pogonią. Mecz miał bardzo dramatyczny przebieg, zaczęło się od kontrowersyjnego rzutu karnego, który jednak obroniła Magdalena Kociołek. Tuż przed jego wykonaniem z boiska usunięta została protestująca Edyta Wypijewska i pabianiczanki przez 5 minut musiały grać w osłabieniu, jednak nie pozwoliły w tym czasie rywalkom na strzelenie bramki. W samej końcówce udało się jednak Pogoni zdobyć bramkę i wygrać mecz 1:0.

W finale turnieju spotkały się I-ligowe drużyny Pelikana Łowicz i UKS-u SMS Łódź. Po rzutach karnych 2:1 wygrał Pelikan.

Zawodniczka PTC – Magdalena Kociołek została wybrana najlepszą bramkarką turnieju.

Skład PTC: Magdalena Kociołek – Martyna Łagowska, Anna Pilecka, Sylwia Patykowska, Aneta Przesmycka, Joanna Sadowska, Żaneta Szumigaj, Aleksandra Kwiatkowska, Edyta Wypijewska, Patrycja Grzelik.