„Fioletowi” nie grali jednak przeciwko 6. drużynie IV ligi, lecz za swoich przeciwników mieli mieszaną drużynę najzdolniejszych juniorów Włókniarza z rocznika 1993, a także zawodników szerokiej kadry czwartoligowca, którzy nie wstąpili w poprzedzającym mecz z PTC sprawdzianie z III-ligowym MKS-em Kutno (konstantynowianie przegrali ten mecz 2:4) oraz kandydatów do gry w IV-ligowym zespole, dla których mecz ten był sprawdzianem umiejętności.

 
W meczu tym w barwach PTC wystąpili:
bramkarze: Wojciech Suchecki i Marcin Kowalski;
obrońcy: Rafał Raźniewski, Kacper Kosmala, Kamil Kwaśniak, Łukasz Pintera, Paweł Drewniak;
pomocnicy: Jakub Tybura, Łukasz Dziąg, Mateusz Gromadzki, Rafał Komorowski, Rafał Bargiel, Michał Bogdan, zawodnik testowany;
napastnicy: Przemysław Felczak, Robert Kacprzyk, Jarosław Szmytka, Piotr Szynka.
 
Bramki dla „fioletowych” zdobyli: Piotr Szynka (trzy), Rafał Bargiel (dwie), Jarosław Szmytka (dwie) i Michał Bogdan.
 
Trener Andrzej Dobroszek podkreślił, iż jest bardzo zadowolony z warunków, w jakich przyszło grać jego zawodnikom. Duże, odśnieżone, sztuczne boisko, którego u nas brakuje, pomimo że Pabianice są miastem dużo większym niż Konstantynów Łódzki. W spotkaniu tym wystąpił też w linii pomocy zawodnik testowany, o którym póki co podopieczny zespołu z ul. Sempołowskiej nie chce nic więcej powiedzieć.

 

W najbliższą środę (17 lutego) piłkarze PTC zmierzą się z rywalem zza miedzy. Miejsce i godzina meczu zostanie ustalona dopiero we wtorek, w zależności od warunków atmosferycznych i stanu obu boisk.