W rywalizacji sąsiadów z tabeli swój dzień miała Andżelika Błoch. Jasnowłosa skrzydłowa zdobyła dwa gole i zaliczyła jedną asystę. Po raz pierwszy Andżelika trafiła do siatki już w 5. minucie, gdy popisała się celnym strzałem po pomysłowo rozegranym kornerze. W 40. minucie Andżelika zanotowała tzw. asystę drugiego stopnia, gdy wrzuciła piłkę w pole karne, lot futbolówki przedłużyła Aleksandra Kwiatkowska, a bramkę zdobyła Anna Owczarz.

W 70. minucie Karolina Karpińska sprawiła sobie urodzinowy prezent, zdobywając gola na 3:0. Pięć minut później wynik ustaliła bohaterka Błoch.

PTC – Pogoń Zduńska Wola 4:0 (2:0)

Gole: Błoch 5., 75., Owczarz 40., Karpińska 70.

PTC: M. Kociołek – Pabjańska (70. Kapcrzak), Forc, Łagowska, Karpińska – Błoch, Kania (50. Maciejewska), E. Kociołek (60. Przesmycka), Błaszczyk, Owczarz – Kwiatkowska.