Wczoraj odbył się kolejny turniej z cyklu piłkarskich wtorków. Po 2 kolejkach na prowadzeniu z 13 punktami znajduje się Assassins.
Po raz kolejny został pobity rekord w ilości drużyn. Tym razem do gry przystąpiło pięć drużyn, dwie które brały udział przed tygodniem (PSE i Assassins), a także trzech debiutantów - FC Św. Jana, Peacemakers i Centrum.

 
Wczoraj bezkonkurencyjna okazała się drużyna Centrum, w której brylował piłkarz seniorów PTC – Mateusz Gromadzki. Zespół ten odniósł 3 zwycięstwa i zremisował 2:2 z PSE, chociaż prowadził już 2:0. Tym samym ekipa ta wskoczyła do czołówki klasyfikacji ogólnej, mimo że nie grała przed tygodniem.
 
Tym razem nie wystąpili najlepsi przed tygodniem – Skacowane Pieski, a także najsłabsi ostatnio - Leszcze. Nowe ekipy spisały się średnio. Zarówno Peacemakers i FC Św. Jana odniosły zaledwie po jednym zwycięstwie. Dziewięć punktów wczoraj (wygrane z PSE,Św. Jana i Peacemakers) zgarnęło Assassins i wyszło na prowadzenie, które tym razem zdobyło w klasyfikacji generalnej. Za ich plecami z 10 punktami znajduje się Centrum i obrońca tytułu sprzed roku – PSE, które tym razem zdobyło tylko 4 punkty (wygrana z Peacemakers, remis z Centrum, porażka z Assassins i pechowa porażka w końcówce 1:2 z FC Św. Jana pomimo prowadzenia 1:0).
 
Tak wyrównana rywalizacja zapowiada duże emocje w kolejnym turnieju. Jednak większa liczba drużyn, to także dłuższy czas trwania każdego z turniejów, co w takich warunkach atmosferycznych jest bardzo odczuwalne. Wczoraj bowiem kilka ostatnich meczów rozgrywanych było już w słabym tempie, gdyż piasek był tak rozgrzany, że parzył zawodników w stopy, a w beach soccerze można grać jedynie na boso bądź w skarpetkach.
 
Kolejny turniej z tego cyklu we wtorek 20 lipca o godz. 10.00.