Lider Włókniarz (38 pkt.) zmierzy się w sobotę o godz. 15.00 z 11. w tabeli V ligi Sokołem II Aleksandrów (17 pkt.). W zielonych barwach szansę oficjalnego debiutu mogą otrzymać nowi piłkarze: 23-letni pomocnik Mateusz Dudka (Laktoza Łyszkowice) oraz o dwa lata starszy Piotr Stelmasiak (Włókniarz Konstantynów). Po dwuletniej przerwie do Włókniarza wraca także 32-letni snajper Damian Kozłewski.

W sobotę o godz. 16.00 w Dłutowie miejscowy GLKS zmierzy się z Orłem Parzęczew. Podopieczni Leszka Rosińskiego już od pierwszej wiosennej kolejki powinni skrzętnie gromadzić ligowe punkty, bowiem mają ich tylko 14 i zajmują przedostatnią pozycję w tabeli. Zimą GLKS pozyskał jedynie napastnika Łukasza Biskupskiego (Jutrzenka Bychlew). W drużynie pozostał także napastnik Mateusz Żabolicki, który trenował z Włókniarzem. Orzeł z dorobkiem 28 punktów zajmuje 4. miejsce w tabeli. O punkty walczącemu o utrzymanie GLKS nie będzie więc łatwo.

Na koniec w niedzielę o godz. 15.00 przy Sempołowskiej 10. w tabeli PTC (18 pkt.) zmierzy się ze Startem Brzeziny (6. lokata, 23 pkt.). „Fioletowi” pałają żądzą rewanżu za jesienną porażkę 2:6 w Brzezinach. W ekipie Tomasza Stolarczyka wiosną nie zobaczymy Krystiana Kolasy (przeniósł się do Omegi Kleszczów) oraz wypożyczonych do Zawiszy Rzgów Marcina Kaczmarkiewicza i Michała Madejskiego. W fioletowych barwach zagrają znów 24-letni napastnik Piotr Szynka i 28-letni pomocnik Arkadiusz Cholewiński.