Zanim emocje piłkarskie zawitają do naszego powiatu, pierwszy sparing tego lata planuje rozegrać Włókniarz. Żeby zdążyć przed niemiłosiernym skwarem, podopieczni Michała Gajdy już o godz. 10.00 wyjdą na boisko w Rosanowie, by zmierzyć się z miejscowym LKS-em występującym w IV lidze.

- Rosanów za tydzień zaczyna ligę, więc w próbie generalnej wystawi przeciw nam najsilniejszy skład – mówi szkoleniowiec Włókniarza. - Będzie to zatem niezwykle wartościowy sparingpartner.

W Piątkowisku zagrają Orzeł i PTC. „Fioletowi” w dwóch poprzednich sparingach aplikowali rywalom z A Klasy, Jutrzence Bychlew i Startowi Łódź po 4 bramki. Powtórka mile widziana.

O godz. 18.00 w Dłutowie staną naprzeciw siebie jedenastki GLKS-u Dłutów i Zawiszy II Rzgów. Szczególnie ciekawi jesteśmy, jaki zestaw piłkarzy przywiezie do Dłutowa były szkoleniowiec Włókniarza, Jerzy Rutkowski i ilu zawodników z pabianickim rodowodem zobaczymy w barwach Zawiszy. A Dłutów będzie grał o trzecie sparingowe zwycięstwo – w dotychczasowych meczach raz zremisował i dwa razy wygrał.