Trener PTC Tomasz Stolarczyk po wysoko przegranym pierwszym sparingu nieco na siłę szukał pozytywów.

- Bez dwóch zdań: pod względem gry zespołowej zaprezentowaliśmy się mocno poniżej przeciętnej, ale podobało mi się kilka akcji, kilka zachowań moich piłkarzy na boisku – stwierdził szkoleniowiec „fioletowych”. – Póki co, wynik w tym wszystkim nie jest najważniejszy. Brakowało mi sześciu ludzi z podstawowego składu.

Z kolei w Bychlewie byli niezwykle zadowoleni.

- Jeżeli drużyna z A Klasy wygrywa w takim stosunku z czwartą drużyną okręgówki, trudno się nie cieszyć – przyznał Piotr Rydzewski z Jutrzenki.

Do przerwy bramki dla Jutrzenki zdobyli Marcin Ciniewski i Marcin Klimek. Ten drugi po zmianie stron dołożył jeszcze dwa trafienia. Gracze z Bychlewa mogli wygrać wyżej, ale nie wykorzystali rzutu karnego. Honorową bramkę dla PTC zdobył Kamil Bartos.

PTC – Jutrzenka Bychlew 1:4 (0:2)
Gole: Bartos – Ciniewski, 3 Klimek.
PTC: Wilczyński – Gwiazdowski, B. Znojek, Bomba, Madejski – Kaczmarkiewicz, Sikorski, testowany, Hetmanek, Boratyński – Kling. Na zmiany: R. Znojek, Drewniak, Bartos, Miszczak.
Jutrzenka: Bucki – Pawłowski, Piczulski, Leszczyński, Kruszek – Klimek, Biskupski, Ciniewski, Mikucki, Peć – Zaręba. Na zmiany: Pawlik, Rydzewski, Łukomski, Okrojek.