Podopieczni Michała Buchowicza rozpoczęli od mocnego uderzenia i prowadzenia 2:0 (Patryk Stachowski i Adrian Rudyk), jednak do przerwy Orzeł zdołał wyrównać na 2:2 (Michał Grzegorzewski i Dominik Drąg). Po zmianie stron karnego wykorzystał Rudyk, ale potem znów Grzegorzewski i Drąg pokonali Szymona Radziszewskiego. Jednak w końcówce strzelali tylko „fioletowi”: Dominik Kukieła (73. minuta), Rudyk (79.) i Patryk Wujak (84.)

W PTC już doszło do kadrowej rewolucji. Nowi w zespole to młodzieżowcy: Norbert Radwański i Mateusz Gabryszak (juniorzy), Dominik Siejka (UKS SMS Łódź), Kamil Jankiewicz (31 lat, Victoria Rąbień), Dominik Kukieła (40 lat, LKS Czarnocin).

- Chcemy potwierdzić jeszcze trzech nowych zawodników – mówi Dariusz Kopa, wiceprezes PTC.

Znacznie dłuższa jest lista graczy, którzy z PTC odchodzą. Aż czterech (Daniel Dudziński, Piotr Szynka, Rafał Cukierski i Dawid Kaźmierczak) chce się związać z GKS Ksawerów, Dawid Krystera i Kamil Stolarek trafili do GLKS Dłutów, Filip Bednarski trenuje z Włókniarzem Zelów, zaś Dawid Boratyński i Mateusz Hajduk szukają klubów.

- Cała nadzieja w tym, że z urlopów wrócą Marcin Bączał i Kacper Stańczyk, co poprawi nieco naszą sytuację kadrową – dodaje Kopa.

Orzeł: Jeliński – Piasny, Barabasz, Kopka, Sobczak (Pustelnik) – Siedlecki (Błoch), Sujecki (Szymczak), Pruszkowski, Jakubowski (Wiśniewski) – Grzegorzewski (Jaros), Drąg (Szmytka).

PTC: Radziszewski – Stachowski, Sikorski (59. Radwański), Hiler, Stuchała – Jankiewicz, Kukieła, Rudyk, Płócienniczak (73. Gabryszak), Siejka – Wujak.