Pabianiczanie mogli prowadzić, ale na początku spotkania w dobrej okazji spudłował Patryk Wujak. W 7. minucie Emil Korpal zbyt lekko wycofał piłkę do bramkarza, przejął ją gracz Term i umieścił w siatce. W 25. minucie było już 0:2, gdy po kornerze żaden z obrońców „fioletowych” nie wybił piłki, po czym dopadł do niej gracz z Uniejowa i umieścił pod poprzeczką. Szansę na kontaktową bramkę zmarnował też Adrian Rudyk, który skiksował będąc pięć metrów od bramki.

Po zmianie stron gospodarze zainkasowali kolejne ciosy – Adrian Kowalski nie dał rady obronić strzałów z 51. I 58. minuty. Poza tym gospodarzy dwukrotnie ratował słupek i raz poprzeczka. Dobrej okazji nie wykorzystał też Dawid Kwiatkowski, który w sytuacji sam na sam strzelił przy bliższym, zamiast przy dalszym słupku, i bramkarz z Uniejowa obronił to uderzenie.

PTC: Kowalski – Siejka, Korpal (46. Tyran), Bączał, Stuchała – Stachowski, Bednarski, Sikorski, Kwiatkowski, Rudyk (68. Jankiewicz) – Wujak.