Dlatego, że w Pabianicach zostanie rozegrany tylko jeden mecz. O godz. 17.00 na stadionie przy ul. Sempołowskiej świeżo upieczony wicelider PTC zagra z MKS 2000 Tuszyn. W drużynie gości występuje kilku byłych zawodników Włókniarza m. in. Bargiel, Gabrysiak i Rosiński. Goście zajmują 15. miejsce w tabeli, zdobyli 23 pkt, gole 31-60. W ostatniej kolejce MKS zremisował u siebie z Rosanowem 2:2, dwa gole strzelił Maciszewski. Na tego piłkarza obrońcy PTC będą musieli zwrócić szczególną uwagę. Jesienią "Fioletowi" wygrali 2:1. Ostatnio mają super serię - wygrali trzy mecze z rzędu. Czy wygrają po raz czwarty ?!

Włókniarz gra na wyjeździe z LZS Rosanów. O godz. 17.00 na boisku Włókniarza Zgierz włókniarze spróbują zwyciężyć trzeci raz z rzędu. Włókniarz zajmuje 6. pozycję, ma niewielką stratę do czołówki. Rosanów jest 14., zgromadził 23 pkt, gole 23-40. U siebie ma bilans "idealny" - 4 zwycięstwa, 4 remisy, 4 porażki. Oby w tej ostatniej rubryce pojawiła się piątka. Jesienią włókniarze wygrali 3:1, a końcówkę meczu rozegrano w egipskich ciemnościach.

W czwartek, 1 maja, o godz. 16.00 na boisku w Dobroniu szlagier klasy A. Zmierzą się wicelider - Iskra, z liderem - GLKS Dłutów. Każdy rezultat w tym meczu jest możliwy, choć na papierze większe szanse ma Dłutów, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał. Czy po tym spotkaniu podopieczni trenera Pawła Szałeckiego będą nadal niepokonani?!